sweater-add-1
  sweater-8
  sweater-7

  Svetrová továrna, svetr Výrobci, vývozci, dodavatelé v Bangladéši.

  Svetrová továrna, svetr Výrobci, vývozci, dodavatelé v Bangladéši.

  Představujeme sami sebe jako výrobci a vývozci pletení a tkané oblečení kvůli roku 1995 a funkce 100% exportní jednotka založená v pravdě v Bangladéši.
  Zabýváme se následujícími položkami:
  Kulatý výstřih, výstřih do V, vysoký krk, lodní krk a školní pletenina, jako je pletený dres, pletený kabel, celá střední, diamantová pletenina, ananasový úplet, vzory pletených svetrů Rib-Sager. Nabízíme také svetr na praní kyselin, svetr na kameny, svetr na mytí, svetr na barvení prasat, svetr na barvení na míru, svetr na hluboké barvení, svetr na gumu, svetr publikovaný pro hejna.

  Pánský, dámský a dětský svetr a svetr, V Jersey, Shaker, Rib, Kabely, Pointelle, Busket steh, Moss steh, Svetr, svetr, svetr, v 3gg, 5gg, 7gg, 12gg, 14gg v bavlně, akryl, akrylová bavlna, Viskózový-nylonový, vlněný, svetr, svetr, vesta, šála, vlněný top, vlněný šál, rukavice Svetr na rukávech, Svetr na krku s krkem, Nastavený svetr na rukávy, Svetr s límečkem, Svetrová vesta, Svetr na krk, Svetr s výstřihem do krku. Základní styly svetrů, svetr s kabelem, pletený svetr, žebrovaný svetr,
  Svetr Factory, svetr výrobci, vývozce, dodavatelé. Návrhář, výrobce a velkoobchod pro pletené zboží

  Jsme plně vybaveni vzorkovací místností, vývojem produktů, merchandisingem, vysoce kvalitním zabezpečením a jednou ve všech divizích. Naše služby, organizace, kvalita, náklady a celková výkonnost známého nákladu jsou bezkonkurenční - umělecké práce provádíme na základě objednávek.

  Můžeme také vyrábět hromadnou výrobu každý měsíc. Ujišťujeme vás, že NrB modeluje své míle, které jsou schopny co nejefektivněji splnit obrovská přání, a to tím, že v nejkratší možné době poskytnou ty nejlepší fantastické věci.

  Máme 24/7 online zákaznický servis obchodní podnik pro všechny oděvy související dotaz, klikněte na na živý užitečný zdroj tlačítko na naší čisté webové stránce módní webové stránky propagační textil, a my vám můžeme pomoci zde správně.

  Neváhejte a napište nám řádně přibližně váš současný dotaz.