sweater-add-3
  sweater-add-1
  sweater-9
  sweater-7

  Fabryka swetrów, producenci swetrów, eksporter, dostawcy. Projektant, producent i hurtownik dzianin

  Fabryka swetrów, producenci swetrów, eksporter, dostawcy. Projektant, producent i hurtownik dzianin

  Przedstawiamy się jako producenci i eksporterzy odzieży dziewiarskiej i tkanej ze względu na 1995 r. I funkcjonujemy w 100% w jednostkach eksportowych opartych na prawdzie w Bangladeszu.
  Mamy do czynienia z następującymi przedmiotami:
  Okrągły dekolt, dekolt w szpic, dekolt w łódkę, dekolt w łódkę i dzianina szkolna, jak dzianina dżersejowa, dzianina kablowa, cała wszywka, dzianina diamentowa, dzianina ananasowa, wzory swetra z dzianiny Rib-Sager. Oferujemy również sweter do prania w kwasie, sweter do prania w kamieniu, sweter Could Wash, sweter barwnik Pigman, sweter Peace Dye, sweter Deep Dye, sweter z gumy, flokowany sweter.
  Sweter i sweter męski, damski i dziecięcy, w dżerseju, shaker, żeberka, kable, pointelle, ścieg busket, ścieg mchu, sweter, pulower, kardigan, sweter, kamizelka, szalik, wełniany top, wełniany szal, rękawiczki. Podstawowe swetry, kardigan Sweter, sweter z okrągłym wycięciem pod szyją, sweter z dziadkiem, sweter z zamkiem na pół, próbny sweter z golfem, sweter z raglanowym rękawem, sweter z okrągłym dekoltem, sweter z wbudowanym rękawem, szalowy sweter z kołnierzem, sweter z kamizelką, sweter z golfem, sweter z dekoltem w serek. Podstawowe style Swetry, sweter z dzianiny kablowej, sweter z dzianiny, sweter ze ściągaczem, w 3gg, 5gg, 7gg, 12gg, 14gg w bawełnie, akrylu, bawełnie akrylowej, wiskozie-nylonie, domieszka wełny, pulower,

  Jesteśmy w pełni wyposażeni w pomieszczenie do pobierania próbek, opracowywania produktów, merchandisingu, zapewnienia wysokiej jakości i jednego działu każdego rodzaju. Nasza usługa, organizacja, jakość, koszty i dobrze znana ogólna wydajność ładunków są bezkonkurencyjne - pracujemy na podstawie zamówień.

  Możemy również produkować masową produkcję każdego miesiąca. Zapewniamy Cię, że NrB modeluje swoje kilometry, które są w stanie najskuteczniej spełniać ogromne życzenia, zapewniając najwyższe fantastyczne rzeczy w najkrótszym możliwym czasie.

  Mamy 24-godzinne internetowe biuro obsługi klienta dla każdego zapytania związanego z odzieżą, kliknij przycisk na korzystnym zasobie na żywo Przycisk na naszej stronie internetowej Moda Strona internetowa Tekstylia promocyjne, a my możemy pomóc Ci to naprawić.

  Nie wahaj się napisać do nas w przybliżeniu twojego obecnego zapytania.

  producenci i eksporterzy upominków i artykułów promocyjnych, koszulki promocyjne z długim rękawem, bluzki promocyjne, kurtki reklamowe, fartuch promocyjny, czapki promocyjne, promocyjne koszulki polo, koszulki reklamowe, promocyjne produkty tekstylne,

  Długopisy reklamowe i akcesoria do pisania,Ogólnie rzecz biorąc, T-Shi̇rt, koszulki polo, spodnie, skarpety, kurtka, softshell, niemowlę romper, czapka, baby hi̇p, ręcznik, pasek, kamizelka, kurtka polarowa, bluza z kapturem, fartuchy, tekstyl...